Home

בטחונות הכי מוקדם כפל vägglampa gustav mässing glas på auktioner צפון מערב מוח לחות

GOLVLAMPA, "Gustav" från Ateljé Lyktan, 1970-/1980 tal. - Bukowskis

Vägglampa Gustav Vit/Antik Mässing - Strömshaga

GOLVLAMPA, troligen "Gustav" av Ateljé Lyktan,1970-/1980 tal. - Bukowskis

Vägglampa Gustav Rosa/Antik Mässing - Elsas Hem (700)

Se produkter som liknar VINTAGE LAMP GUSTAV TYPBET: 8.. på Tradera  (593245619)

ÄLDRE VÄGGLAMPA MÄSSING GLAS | Köp på Tradera (583649192)

Se produkter som liknar Vägglampa lampett lampa Gb Wi.. på Tradera  (585503442)

Se produkter som liknar Orrefors vägglampa Carl Fager.. på Tradera  (595637826)

Retro vägglampa Gustaf med glaskupa, metall mäs.. | Köp på Tradera  (598449994)

GOLVLAMPA, Lamp Gustaf, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

Gammal vägglampa mätkt GSL mässing och jätte fi.. | Köp på Tradera  (588162106)

VÄGGLAMPOR, ett par, 1960/70-tal, mässing och glas. - Bukowskis

Lista: Retrolamporna som blivit dyrgripar!

GOLVLAMPA, med 5 ljusarmar, mässing, "Gustav", Ateljé Lyktan, 1900-talets  andra hälft. - Bukowskis

VÄGGLAMPA, glas/mässing, Abo, Danmark, 1900-tal. Belysning & Lampor -  Vägglampor - Auctionet

Golvlampa, Scan-Gifts, Norway, 5-armad, mässing, marmorfot. Höjd: 220 cm.  Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning  - 9130

GUSTAF LEEK, bordslamp, glas, troligen Orrefors, 1960-tal. - Bukowskis

LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal. - Bukowskis

VÄGGLAMPA, mässing och glas, 1970/80-tal. - Bukowskis

Se produkter som liknar Antik fönsterlampa taklampa m.. på Tradera  (595239856)

Sökresultat för vägglampa mässing glas